Kontaktperson

Bold og Idrætsklubben DSB

Bjarne Olsen
Tlf.: 21171684
E-mail: bjarne@bjolsen.dk

Kontaktperson

DSB Pensionisterne København Afdeling

Søren Malling
Tlf.: 61606122
E-mail: malling@email.dk

Kontaktperson

DSB Racing Team

Jan Neve
E-mail: dsbracingteam@gmail.com

Kontaktperson

Fiske og kammeratskabsforeningen Øby

Jack Fravn

Kontaktperson

Fotoklubben Research

Karl Wigh
Tlf.: 21278340
E-mail: wigh@ishoejby.dk

Kontaktperson

Haveforeningen Brohaven

Kalman Legradi
Tlf.: 24686027
E-mail: kalman@mail.dk

Kontaktperson

Hovedstadens Jernbaneidræt

Tony K. Andersen
Tlf.: 40539637
E-mail: hi-koebenhavn@sport.dk

Kontaktperson

Hvidovre Skyttekreds

Michael Hansen
Tlf.: 29873580
E-mail: kasserer@hvidovreskyttekreds.dk

Kontaktperson

Jernbanernes Fotoklub

Kurt Jeppesen
Tlf.: 45812483
E-mail: lkjeppe@webspeed.dk

Kontaktperson

Jernbanens Idrætsforening København

Jan H. Pedersen
Tlf.: 61851643
E-mail: mjpedersen@webspeed.dk

Kontaktperson

Jernbanens Skakklub København

Erik Togeby
Tlf.: 22208322
E-mail: erik.togeby@gmail.com

Kontaktperson

Kunstforeningen for DSB og Danedanmark m.fl.


E-mail: info@jernbanefritid.dk

Kontaktperson

Motionscenterforening København

Kenneth Paulsen
Tlf.: 24685725
E-mail: formand@jernbanefritid.dk

Kontaktperson

Skinnecyklerne

Dennis A. Jørgensen
Tlf.: 24624112
E-mail: dennis@ryen.dk

Kontaktperson

Veteran DSB S-tog

Hans Thomsen
Tlf.: 24621682
E-mail: hans.lotte@webspeed.dk